REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Enea otwiera stacjonarne Biura Obsługi Klienta

  • 15 maja 2020 13:17
  • : : autor: AMC
Reklama

Już w najbliższy poniedziałek, 18 maja Enea otworzy wszystkie 32 Biura Obsługi Klienta (BOK-i). W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników obecnie obsługiwani będą klienci, którzy wcześniej zarezerwują swoją wizytę na stronie internetowej www.enea.pl lub umówią się poprzez infolinię Enei. Spółka cały czas zachęca, by korzystać ze zdalnych kanałów kontaktu, takich jak: Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (e-BOK), czat, e-mail kontakt@enea.pl czy infolinia.

Wszystkie Biura Obsługi Klienta Enei zostały wyposażone w środki ochrony osobistej dla klientów i pracowników. Zainstalowane zostały specjalne przezroczyste elementy przy stanowiskach obsługowych oddzielające klienta od pracownika, których zadaniem jest zapewnienie bezpiecznych warunków. Dodatkowo pracownicy zostali wyposażeni w przyłbice, a stanowiska pracy będą co godzinę dezynfekowane. Do dyspozycji klientów i pracowników będą także płyny do dezynfekcji rąk.

Ze względów bezpieczeństwa, w sytuacji trwającej pandemii, do BOK-ów Enei przyjmowani będą tylko klienci, którzy wcześniej na taką wizytę umówili się za pośrednictwem formularza na stronie www.enea.pl, do której to formy rezerwacji spółka zachęca, lub telefonicznie poprzez infolinię 611 111 111. W trosce o bezpieczeństwo Enea prosi klientów by przychodzili pojedynczo. Biura Obsługi Klienta czynne będą od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 16, natomiast te znajdujące się w galeriach handlowych – w godzinach ich pracy.

W stacjonarnych Biurach Obsługi Klienta będą realizowane tylko sprawy związane z umowami, ofertami i sprawami technicznymi. Szybsze zrealizowanie sprawy możliwe będzie, gdy klient będzie posiadać, jeśli to możliwe, już wcześniej wypełnione potrzebne wnioski. Gotowe do wydruku dokumenty można znaleźć na stronie Enei. Warto również wcześniej sprawdzić, czy danej sprawy nie uda się załatwić zdalnymi kanałami kontaktu z Eneą. To proste i szybkie rozwiązanie, które nie wymaga wychodzenia z domu. W czasie, kiedy BOK-i były zamknięte, Enea zdalnie pomogła ponad trzystu tysiącom klientów. Przez ten czas zawierano umowy, przepisywano liczniki i udzielano informacji w wielu innych sprawach związanych z energią elektryczną.

Enea nadal zachęca do korzystania ze zdalnego kanału kontaktu, jakim jest nowoczesne i proste w użytkowaniu Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. 

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]