WydarzeniaOpinie
REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Rozpoczynają emisję akcji i planują pozyskać do 3 mln zł

  • 20 kwietnia 2021 09:21
  • Autor: AMC
Reklama

Zeneris Projekty, dostawca kompleksowych usług z zakresu instalacji fotowoltaicznych i hydroenergetycznych, 20 kwietnia rozpoczął emisję akcji, z które planuje pozyskać łącznie kwotę 3 mln zł. Pierwsza transza rozpoczęła się 20 kwietnia, skierowana jest do większych inwestorów - informuje spółka w komunikacie.

Od 27 kwietnia zapisy będą przyjmowane w II transzy na platformie Crowdconnect.pl, na której dzisiaj zostały zaprezentowane informacje o warunkach nabycia akcji. Środki inwestorów zostaną przeznaczone na realizację planów rozwojowych spółki - wzrost skali realizowanych inwestycji PV, przeprowadzenie potencjalnych akwizycji podmiotów z branży, przygotowanie dokumentacji na 1 do 3 farm fotowoltaicznych, a także rozszerzenie oferowanych produktów m.in. o rozwiązania magazynujące energię. Firmą inwestycyjną świadczącą usługę oferowania akcji jest Dom Maklerski INC. W bieżącym roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect.

W informacji prasowej czytamy, że Zeneris Projekty to spółka z 14-letnim doświadczeniem w przygotowywaniu, projektowaniu i realizacji inwestycji fotowoltaicznych i hydroenergetycznych w branży OZE. Klientami strategicznymi firmy są przedsiębiorstwa. Oferuje ona kompleksową usługę realizacji inwestycji, w skład której wchodzą: bezpłatny audyt energetyczny, opracowanie koncepcji i projektu, pomoc w uzyskaniu pozwoleń administracyjnych, realizacja przez podmioty, z którymi spółka współpracuje i wsparcie w pozyskaniu finansowania.

W przeszłości firma współpracowała z takimi podmiotami jak Ikea, Volkswagen, Tauron Ciepło, Energa Wytwarzanie, czy miasta Poznań, Wrocław, Gdańsk. Dotychczas firma zrealizowała niemal 300 projektów hydro i fotowoltaicznych.

Emisja obejmuje do 229.010akcji serii B o łącznej wartości 3 mln zł. Warunki składania zapisów, wraz z dokumentem ofertowym, zostały zaprezentowane na platformie CrowdConnect.pl oraz stronie spółki emisja.zenerisprojekty.pl. Spółka planuje przeprowadzenie emisji nowych akcji w dwóch etapach.

Strona 1 z 2
REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]

Komentarze (0)Napisz komentarz

Napisz swój komentarz

WELWX
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]