WydarzeniaOpinie
REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Szybki, naładowany energią, zrównoważony

  • 9 sierpnia 2021 09:11
  • : : autor: AMC
Reklama

Globalne marki, wiodące w obszarze zrównoważonego rozwoju, łączą siły i wspólnie uruchamiają jeden z najbardziej ekscytujących projektów w Europie. Platforma Supercharged.green inspiruje do wyboru nowego stylu życia, bardziej ekologicznego, a zarazem pełnego emocji i komfortu. W projekt zaangażowane są m.in. SunRoof, CAKE, Porsche Inter Auto, Grenton i Red Snake.

W komunikacie prasowym czytamy, że Supercharged to międzynarodowa inicjatywa, która ma jeden cel: przyspieszenie globalnego przejścia na odnawialne źródła energii poprzez dostarczenie ekosystemu rozwiązań zbudowanych z troską o naturę. Przedstawia świat w nowej, nieznanej dotąd rzeczywistości – poprzez ofertę partnerów projektu i doświadczenia użytkowników produktów nowej generacji, zasilanych energią słoneczną.

- Patrząc na to, jakie marki dołączyły do Supercharged, mamy wszystko, co niezbędne, aby przekonać do ekologicznego, niezależnego i komfortowego stylu życia. A ponieważ czerpiesz energię z natury, dokonujesz najbardziej zrównoważonych wyborów. Wspieramy Twoją autonomię i wolność, abyś mógł w pełni skupić się na tym, co naprawdę ważne - podkreśla Marek Zmysłowski, Co-Founder, Global Expansion & Partnerships firmy SunRoof, która zainicjowała projekt.

Platforma pokazuje, czym jest supercharged lifestyle z perspektywy ambasadorów projektu i klientów - charyzmatycznych osób, których obecność elektryzuje. Niesamowite połączenie światowej klasy osobowości podkręca nowy wymiar ekscytującego i naładowanego energią stylu życia.

Niezależnie od wykonywanego zawodu czy pasji. Inspirującymi historiami podzielą się m.in. Lech Kaniuk, Co-founder i CEO SunRoof oraz Robert Friberg, motocrossowy mistrz świata.

Jak podkreśla pochodzący ze Szwecji Robert Friberg: - Czas na zmianę. Na zupełnie nowy sposób myślenia. Zacząłem od rzeczy mi najbliższych, od domu, w którym mieszkam. SunRoof jest czymś przełomowym, co zapewnia mi inteligentne zarządzanie energią. Zaczynając od dachu solarnego po unikalne rozwiązanie, które umożliwia mi ładowanie samochodu oraz najważniejszego - mojego motocykla. To wszystko z zielonej energii.

Supercharged prezentuje wizję świata, w którym dom jest początkiem i centrum autonomii energetycznej. Tam, gdzie transport jest bezpłatny, ponieważ jest zasilany przez słońce, a przedmioty, których używamy są inteligentne i połączone w jeden ekosystem. Za pomocą platformy odbiorca może w prosty sposób zaaplikować je u siebie w domu i otrzymać spersonalizowaną ofertę.

- Chcemy zagregować w jedno miejsce firmy tworzące innowacyjne produkty i usługi, które sprzyjają nowemu stylowi życia. Lifestyle, w którym sam produkujesz własną energię i możesz ją wykorzystywać do tych produktów, daje dużo zabawy, jest pełen emocji i nie niszczy środowiska. Jednocześnie wcale nie oznacza, że musimy iść na kompromisy. I to właśnie z partnerami Supercharged chcemy pokazać - mówi Lech Kaniuk, Co-founder i CEO SunRoof.

Strona 1 z 2
REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]