WydarzeniaOpinie
REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Webfleet Solutions uruchamia usługę e-TOLL

  • 31 sierpnia 2021 11:28
  • : : autor: AMC
Reklama

Urządzenia Webfleet Solutions uzyskały pozytywny wynik w testach dopuszczających do systemu e- TOLL, potwierdzający ich zgodność z wymaganiami systemu e-TOLL - informuje spółka.

Klienci firmy mogą już dziś rejestrować się w nowym systemie poboru opłat i aktywować usługę bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń pokładowych OBU.

- Webfleet Solutions, lider w Europie i jedna z wiodących firm na świecie w zakresie telematyki, należąca do grupy Bridgestone, została jednym z operatorów wskazanych na stronie Ministerstwa Finansów, którzy uzyskali pozytywny wynik w testach dopuszczających do nowego systemu poboru opłat drogowych e-TOLL. Urządzenia pokładowe ZSL (Zewnętrzny System Lokalizacyjny) oferowane przez Webfleet Solutions są zgodne z wymaganiami systemu e-TOLL, dzięki czemu klienci firmy mogą szybko i sprawnie zarejestrować się w nowym systemie za ich pośrednictwem, bez konieczności inwestycji w dodatkowe jednostki pokładowe OBU - czytamy w informacji prasowej.

- e-TOLL to konieczność dla wszystkich przewoźników i firm transportowych, które stanowią duży procent naszych klientów – mówi Dariusz Terlecki, Sales Director Poland & EE, Webfleet Solutions. – Pomimo, że jesteśmy firmą globalną, zawsze reagujemy na lokalne uwarunkowania i potrzeby użytkowników naszych rozwiązań. Tak było wcześniej w przypadku integracji z systemem SENT, ostatniej integracji z węgierskim HU-GO, a teraz z systemem e-TOLL. Za pomocą jednej platformy WEBFLEET nasi klienci mogą korzystać z zaawansowanych funkcji telematycznych i wypełniać nakładane na nich obowiązki prawne i regulacje.

System e-TOLL opiera się na geolokalizacji pojazdów dzięki urządzeniu GPS i jest obowiązkowy dla wszystkich pojazdów oraz zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony, a także dla autobusów niezależnie od ich dopuszczalnej masy całkowitej. Użytkownicy pojazdów mogą wybrać najdogodniejszy dla nich sposób przekazywania danych lokalizacyjnych: za pomocą darmowej aplikacji instalowanej na urządzeniu mobilnym, lokalizatorów fabrycznie zamontowanych w pojazdach (ZSL) lub urządzeń pokładowych (OBU).

Strona 1 z 2
REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]