REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Columbus Elite laureatem prestiżowych nagród

  • 16 września 2021 13:31
  • : : autor: AMC
Reklama

Columbus Elite, spółka z Grupy Kapitałowej Columbus Energy, otrzymała nagrodę Innowatory 2021, przyznawaną przez tygodnik Wprost dla najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców w najdynamiczniej rozwijających się sektorach gospodarki. Kilka dni wcześniej Zarząd firmy odebrał statuetkę Prezesa Roku 2021 - informuje spółka. 

W Warszawie odbyła się XI uroczysta gala Innowatory Wprost. Podczas wydarzenia wręczono nagrody wyjątkowym osobistościom, innowacyjnym firmom oraz produktom w 12 kategoriach. Łącznie nagrodzono 19 podmiotów. Columbus Elite znalazł się w gronie najbardziej innowacyjnych firm w kategorii Ekologia i środowisko. 

- Wiele razy udowodniliśmy, że dla Columbus Elite wyzwania są dodatkową motywacją do ciągłego rozwoju. Dzięki naszemu innowacyjnemu projektowi dla biznesu, jakim jest Zielona Franczyza, docieramy do coraz większej liczby klientów, którzy są świadomi potrzeby inwestycji w odnawialne źródła energii. Cieszymy się, że branża docenia nasze osiągnięcia - mówi Rafał Kołłątaj, wiceprezes zarządu Columbus Elite.

Innowatory Wprost to plebiscyt organizowany od 2011 r. Od 2014 r. podstawą wyróżnienia firm jest badanie Innovation Research, które sprawdza m.in. nakłady firm przeznaczane na badania i rozwój oraz innowacje, a także otwartość na współpracę z ośrodkami naukowymi. 

Z kolei 10 września podczas gali Forum Biznesu - Nowa Era Przywództwa, organizowanej przez międzynarodowy magazyn CEOWORLD, prezesi spółki Paweł Bednarek i Rafał Kołłątaj otrzymali nagrodę Prezes Roku 2021. 

- Nie byłoby naszych sukcesów, gdyby nie ludzie, którzy są filarem Columbus Elite. Siła naszej spółki opiera się na zaufaniu i zaangażowaniu pracowników. To dla nich budujemy nasz system wartości, inwestujemy w ich rozwój, bo mamy świadomość, że stanowią nasz największy kapitał - dodaje Paweł Bednarek, prezes zarządu Columbus Elite.

Wyróżnienie Prezes Roku jest przyznawane osobowościom świata biznesu, dla których zmiany gospodarcze i pojawiające się wyzwania to dodatkowa motywacja do walki o sukces i ciągły rozwój.

Columbus Elite dostarcza ekonergetyczne rozwiązania dla domów w całej Polsce. Spółka ma na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów, którzy cieszą się zieloną energią oraz niższymi rachunkami za energię elektryczną. W ciągu dwuletniej działalności firma zrealizowała ponad 18 000 mikroinstalacji na terenie całej Polski o łącznej mocy wynoszącej 81,4 MW. 

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]