WydarzeniaOpinie
REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Rzeka urzeka - najwyższy czas pokochać rzeki

  • 25 września 2020 09:55
Reklama

27 września obchodzimy Światowy Dzień Rzek, ekosystemów cennych, niezbędnych w życiu człowieka, lecz zarazem krytycznie zagrożonych i najbardziej zdewastowanych na świecie. Aby poruszyć serca Polek i Polaków i obudzić w nich miłość, sympatię i sentyment do tych obszarów, Fundacja WWF Polska w ramach Tygodnia Rzek WWF ruszyła z akcją „Rzeka urzeka”. Ponieważ rzeki dostarczają nam nie tylko wodę, ale też masę wspomnień, doświadczeń i historii, Fundacja WWF zachęca do podzielenia się nimi podczas trwania akcji, do której dołączyli już m.in. Andrzej Bargiel, Marek Kamiński, Skubas, Jagna Niedzielska czy prof. Jerzy Bralczyk.

Rzeka urzeka

W tym roku w ramach Tygodnia Rzek WWF, który odbywa się w dniach 21-27 września Fundacja WWF chce przypomnieć, jak bliskie naszym sercom są rzeki, mimo że często zapominamy o nich w codziennym życiu. Podczas akcji „Rzeka urzeka” każdy będzie miał możliwość opowiedzenia swojej historii związanej z rzeką – wspomnienia z dzieciństwa, wakacyjnej przygody lub innego ważnego momentu.

Strażnicy Rzek WWF zachęcają do nagrania lub opisania swojej historii i umieszczenia jej w mediach społecznościowych z #rzekaUrzeka. Po co? Aby obudzić drzemiącą w nas wszystkich sympatię do rzek, która pokaże instytucjom odpowiedzialnym za ich dewastację, że nie ma zgody na niszczenie naszych rzek. Do akcji dołączyli już m.in. Andrzej Bargiel, który opowiedział o swojej ulubionej Białce, Marek Kamiński powiedział za co kocha Wisłę, prof. Bralczyk zdradził, czym rzeki mu imponują, a Skubas przyznał, że rzeka jest dla niego miejscem idealnym zarówno do relaksu, jak i spędzania czasu z rodziną.

- Jako wieloletni partner programu Strażnicy Rzek WWF z największą przyjemnością zaangażowaliśmy się w akcję »Rzeka urzeka«. Postanowiliśmy zaprosić do tego projektu również naszych ambasadorów i zaprzyjaźnionych architektów, dla których ochrona środowiska i naturalnych zasobów naszej planety jest niezwykle ważna – mówi Justyna Zborowska, PR & Advertising Manager Geberit. 

Strona 1 z 3
REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]