WydarzeniaOpinie
REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Bezemisyjne motocykle? To możliwe

  • 25 czerwca 2021 10:44
  • : : autor: AMC
Reklama

SunRoof i CAKE ogłosiły partnerstwo w celu współtworzenia najlepszych rozwiązań solarnych dla fanów ultranowoczesnych motocykli elektrycznych. Pionierskie partnerstwo łączy innowacyjną, najbardziej ekologiczną technologię solarną SunRoof z wyznaczającym trendy producentem designerskich i lekkich motocykli elektrycznych, inspirując do zrównoważonego i ekscytującego stylu życia - informują spółki.

Obie marki budują bezemisyjną i elektromobilną przyszłość, oferując korzystanie z ekologicznej jazdy motocyklem CAKE, naładowanym czystą i darmową energią słoneczną pozyskiwaną z dachu solarnego SunRoof.

SunRoof, innowacyjny startup rozwijający przełomową technologię zielonej energii, ogłosił partnerstwo z CAKE, szwedzkim producentem lekkich elektrycznych motocykli terenowych. Nawiązana współpraca wzmocni pozycjonowanie SunRoof i CAKE jako liderów w dziedzinie zrównoważonej elektromobilności i czystych technologii, zaspokajając potrzebę ładowania elektrycznego motocykla energią odnawialną i realizację motoryzacyjnej pasji w zgodzie z naturą.

CAKE to szwedzka firma, która powstała z pasji do sportów grawitacyjnych, a jej misją jest opracowywanie wysokiej jakości produktów o zrównoważonej wydajności. CAKE za priorytet postawił sobie rozwój elektrycznych układów napędowych, które zmienią przyszłość motocykli. Zaprojektował nową kategorię lekkich i całkowicie cichych motocykli elektrycznych, które łączą ekscytację z odpowiedzialnością. Elektryczny napęd sprawia, że ​​jazda jest bardziej dostępna dla każdego, a możliwość ładowania pojazdu energią odnawialną to prawdziwy dowód na zrównoważony rozwój i inspiracja do odkrywania nowych możliwości.

Obie marki planują razem napędzać przyszłość elektryfikacji w sportach motorowych. Mają głęboki wpływ na rozwój swoich branż i promowanie nowoczesnego stylu życia. Są pionierami w opracowywaniu nowych kategorii produktów, łącząc emocje i odpowiedzialność za codzienne wybory oraz dostarczając ekosystem rozwiązań elektrycznych zasilanych energią słoneczną.

SunRoof i CAKE połączyła wspólna wizja założycieli Lecha Kaniuka i Stefana Ytterborna, liderów zielonej transformacji i nowej ery energetycznej.
 
- To bardzo ekscytujące móc tworzyć zrównoważoną przyszłość i mieć realny wpływ na osiągnięcie neutralności klimatycznej. Cieszę się z nawiązanej właśnie współpracy z CAKE. Wspólna pasja do dobrego, skandynawskiego designu i odpowiedzialność za losy przyszłych pokoleń pozwolą nam rozwijać najlepsze na świecie praktyki, zaczynając już dziś od Europy. Jestem przekonany, że klienci podzielą proponowany przez nasze marki proekologiczny i zarazem pełen emocji styl życia - mówi Lech Kaniuk, współzałożyciel i CEO SunRoof.
 
- Transport elektryczny całkowicie niezależny od sieci, bez konieczności kupowania ani jednej kWh, nie wiadomo z jakiego źródła energii, polegający wyłącznie na słońcu i energii słonecznej, nie jest już science fiction. SunRoof i CAKE zapewniają samowystarczalny i wolny od paliw kopalnych system zasilania i transportu. Witamy w przyszłości - mówi Stefan Ytterborn, założyciel i CEO CAKE.

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]