WydarzeniaOpinie
REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Nowe stacje powiększyły sieć LOTOS do 519 obiektów

  • 23 listopada 2021 13:15
  • : : autor: AMC
Reklama

Do sieci stacji paliw LOTOSU dołączyły dwa nowe obiekty: MOP Golina Wielka oraz MOP Folwark. Obie stacje znajdują się przy drodze ekspresowej S5, na odcinku łączącym Poznań z Wrocławiem w Wielkopolsce - informuje spółka.

Nowe stacje powiększyły sieć LOTOS do 519 obiektów. Ideą stacji tworzonych przez LOTOS jest przede wszystkim kompleksowa i nowoczesna obsługa kierowców oraz podróżnych. Mają oni zatem możliwość nie tylko zatankowania najwyższej jakości paliw, ale także relaksu i odpoczynku w komfortowym miejscu. Do dyspozycji mają dobrze wyposażone sklepy, Cafe Punkt ze świeżo mieloną aromatyczną kawą, restauracje z ofertą obiadową, czy darmowe Wi-Fi.

- Stacje przystosowane są także do wizyt najmłodszych podróżnych, dla których zorganizowano zarówno zaplecza sanitarne, a także place i kąciki zabaw. Każdy obiekt wyposażono w toalety i prysznice oraz pokoje dla matki z dzieckiem, w których znajduje się przewijak. Udostępniono również kuchenki mikrofalowe do podgrzewania jedzenia. Nie zapomniano także o wygodzie kierowców pojazdów ciężarowych i autokarów, dla których przygotowano liczne miejsca parkingowe oraz rozbudowane zaplecze sanitarne i gastronomiczne - czytamy w komunikacie.

Potwierdzeniem tego trendu są dwie nowe stacje w Golinie Wielkiej oraz w Folwarku. 

– Projektując nasze stacje, zwracamy uwagę przede wszystkim na komfort odwiedzających je klientów. Nowoczesny wystrój, szeroka oferta zarówno dla dorosłych, jak i dzieci oraz przestrzeń, w której można zrobić wygodną przerwę w podróży. Właśnie te elementy czynią stacje LOTOSU wyjątkowymi. Oczywiście podstawą pozostają wysokiej jakości paliwa i produkty sprzedawane na naszych stacjach – podkreśla Wojciech Weiss, prezes zarządu LOTOS Paliwa.

Na klientów MOP Golina Wielka i Folwark czeka także doskonale zaopatrzony sklep z asortymentem motoryzacyjnym. Stacje oferują paliwa podstawowe: ON i PB95 oraz paliwa premium: ON Dynamic i PB98 Dynamic. Z myślą o wygodnej i sprawnej obsłudze ciężkiego transportu na obu stacjach znajdują się osobne wiaty z dystrybutorami do szybkiego tankowania pojazdów ciężarowych. Do dyspozycji kierowców są także punkty serwisowe, wyposażone w odkurzacze i kompresory.

Nowe stacje paliw to nie tylko większy komfort dla kierowców, podróżujących trasą S5, lecz również korzyści dla lokalnych społeczności. Dwie nowe stacje paliw to prawie 100 nowych miejsc pracy oraz perspektywy dalszego, intensywnego rozwoju dla przedsiębiorstw w tym regionie.

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]