WydarzeniaOpinie
REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Pierwsze w Polsce targi hybrydowe China Homelife

  • 17 grudnia 2021 09:52
  • : : autor: AMC
Reklama

Zakończyły się targi China Homelife Poland. W tym roku odbyły się one w nowatorskiej formule hybrydowej i przyciągnęły tysiące polskich przedsiębiorców zainteresowanych chińskimi produktami.

W informacji prasowej z tego wydarzenia czytamy, że hybrydowa formuła targów, wprowadzona w związku z pandemią i opracowana specjalnie na potrzeby tego wydarzenia, okazała się strzałem w dziesiątkę. Polscy przedsiębiorcy, którzy uczestniczyli w targach w PTAK EXPO w Nadarzynie koło Warszawy, mogli nie tylko porozmawiać online z ponad 150 wystawcami z Chin, ale także obejrzeć towary i próbki.

- Targi China Homelife od ponad 10 lat są wydarzeniem cyklicznym, odbywającym się co roku w 13 krajach świata. Pandemia przerwała ten cykl, zamykając granice i uniemożliwiając efektywne kontakty gospodarcze. Dzięki hybrydowej formule targów, wypracowanej przez Stowarzyszenie Polskich Mediów i Warszawską Izbę Gospodarczą, właśnie stajemy się świadkami otwarcia wszystkich granic - czytamy w komunikacie.

Dzięki zespołom ze Stowarzyszenia Polskich Mediów oraz Warszawskiej Izby Gospodarczej Polska jest pierwszym krajem w historii międzynarodowych targów, który odbyły się w formie hybrydowe na taką skalę. Kolejny przystanek to Dubaj a potem Meksyk, gdzie organizatorzy będą mogli czerpać z doświadczeń wypracowanych podczas targów China Homelife Poland 2021.

Przedstawiciele Warszawskiej Izby Gospodarczej wspierali przedsiębiorców w rozmowach B2B z chińskimi partnerami gospodarczymi, przedstawiając profesjonalnie ofertę konkretnych firm, a w razie potrzeby łączyli także obydwie strony na spotkanie online face to face.

- Innowacyjna formuła targów pozwoliła na prowadzenie efektywnych rozmów gospodarczych przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. – Hybrydowa forma targów to pierwszy tego wydarzenie w Polsce. Udało nam się połączyć kwestie bezpieczeństwa ze skutecznym realizowaniem biznesu z partnerami z Chin. Efektem są setki nawiązanych kontaktów i przeprowadzonych transakcji – pokreślił Marek Traczyk, prezes Stowarzyszenia Polskich Mediów i Warszawskiej Izby Gospodarczej.

Najbliższe spotkanie polskich i chińskich przedsiębiorców ponad granicami planowane jest na maj 2022 roku.

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]