REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Alstom szuka specjalistów

  • 24 stycznia 2022 08:08
  • : : autor: AMC
Reklama

Alstom otrzymał Certyfikat Top Employer 2022 w 14 krajach Europy, regionu Azji-Pacyfiku i Ameryki Północnej. To trzeci, kolejny rok, w którym wyróżnienie zostało przyznane Alstom w Europie, a drugi w przypadku dwóch pozostałych rynków - czytamy w informacji prasowej.

Jako lider w zakresie inteligentnej, zrównoważonej mobilności Alstom widzi konieczność sprostania rosnącemu na całym świecie zapotrzebowaniu na bardziej przyjazne dla środowiska i nowocześniejsze floty taboru kolejowego, pojazdów dla metra i tramwajów zapewniających optymalną przepustowość przewozów.

Z portfelem zamówień w wysokości 77,8 miliardów euro Grupa planuje zrekrutować w 2022 roku na całym świecie 7500 nowych talentów, w tym około 6000 inżynierów i menedżerów, głównie w Europie i regionie Azji-Pacyfiku, a także około 1500 techników i wykwalifikowanych pracowników fizycznych, przede wszystkim w Europie, Ameryce Północnej i Łacińskiej. Zatrudniane osoby będą pracować w projektach związanych z taborem kolejowym, systemami sterowania ruchem kolejowym i serwisem. Globalnie, połowa ofert pracy na etat przypada na stanowiska inżynierskie.

- Jesteśmy bardzo dumni z tego, że po raz kolejny otrzymaliśmy Certyfikat Top Employer. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla naszego stałego zaangażowania w to, aby Alstom był jednym z najlepszych miejsc pracy na świecie. Mając na uwadze wielkie zapotrzebowanie na ekologiczne i inteligentne rozwiązania w zakresie transportu firma Alstom, będąca liderem w dziedzinie zrównoważonej mobilności, pragnie pozyskać 7500 pracowników. Prowadząc działalność w ponad 70 krajach oferujemy możliwość pracy na całym świecie w obszarach produkcji, programowania, inżynierii i serwisu osobom, które chcą w namacalny sposób wpływać na przyszłość naszej planety - powiedziała Anne-Sophie Chauveau-Galas, chief human resources officer w Alstom.

Szanse na zatrudnienie otwierają się w całym łańcuchu wartości – począwszy od produkcji do organizacji procesu produkcyjnego, dostaw i pionów funkcyjnych. Oprócz kadr mających wspomóc realizację projektów prowadzonych na rzecz klientów aktualnie i w przyszłości, firma rekrutuje kierowników projektów i ofert oraz planistów. Ponadto, Alstom szuka pracowników o kompetencjach zbliżonych do tych, jakich branże high–tech poszukują w Dolinie Krzemowej, czyli programistów i analityków danych.

Strona 1 z 3
REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]