REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

PGE otworzyła Biuro Obsługi Klienta w Janowie Lubelskim

  • 28 grudnia 2022 08:13
  • Opracowała: AMC
Reklama

PGE otworzyła Biuro Obsługi Klienta w Janowie Lubelskim, gdzie w sierpniu br.  został przez spółkę odtworzony rejon energetyczny. Nowa placówka zwiększy dostępność stacjonarnych Biur Obsługi Klienta PGE Obrót dla mieszkańców Janowa Lubelskiego i powiatów janowskiego, kraśnickiego, stalowowolskiego czy niżańskiego - czytamy w komunikacie.

- W sierpniu br., odtworzyliśmy, zamknięty 10 lat temu, Rejon Energetyczny w Janowie Lubelskim. Teraz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, otwieramy Biuro Obsługi Klienta. Nowo otwarty BOK usprawni działania z zakresu obsługi klientów dla ponad 300 tysięcy mieszkańców Janowa i okolicznych powiatów.  Fundamentem transformacji energetycznej naszego kraju jest nie tylko realizacja wielkoskalowych inwestycji, gwarantujących bezpieczeństwo energetyczne, ale także podejmowanie działań ułatwiających klientom dostęp do usług energetycznych. Jako lider transformacji energetycznej, pełnimy wobec nich opiekuńczą rolę, do czego zobowiązaliśmy się w naszej strategii biznesowej – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Rozwijając zdalne kanały komunikacji i obsługi klienta PGE nie zapomina o tych klientach, dla których możliwość kontaktu bezpośredniego z przedstawicielem firmy jest niezwykle istotna. W Biurze Obsługi Klienta można przeprowadzić wszystkie procesy związanie z zakupem energii elektrycznej i pozostałymi kwestiami związanymi z umowami dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dodatkowo, można tam uzyskać informacje na temat oferty PGE Obrót, w tym z zakresu ekologicznych produktów, takich jak instalacje fotowoltaiczne czy pompy ciepła.

Stacjonarne placówki obsługi są też jednym z kanałów za pomocą którego, uprawnieni klienci (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, gospodarstwa domowe uprawnione do skorzystania ze zwiększonych limitów zużycia energii) mogą składać oświadczenia związane z zamrożeniem cen i maksymalną ceną energii.

Z nowo otwartej placówki będą korzystać klienci z terenu powiatu janowskiego, ale także kraśnickiego, stalowowolskiego czy niżańskiego. Biuro Obsługi PGE Obrót w Janowie Lubelskim, podobnie jak wszystkie pozostałe biura Spółki, jest czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16.  

 

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]