WydarzeniaOpinie
REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Columbus ma propozycję dla budujących domy

  • 13 sierpnia 2021 11:03
  • Autor: AMC
Reklama

Columbus uruchomił nową ofertę dedykowaną dla osób budujących domy. Firma zapewnia klientom gwarancję stałej ceny na cały okres trwania umowy oraz kompleksową usługę doradczo-projektową - czytamy w komunikacie prasowym.

Spółka informuje, że coraz więcej osób, motywowanych troską o środowisko oraz ekonomicznymi aspektami, już na wczesnym etapie budowy domu planuje korzystać z odnawialnych źródeł energii. Projektując dom z myślą o montażu fotowoltaiki czy innych źródeł OZE, ich właściciele mogą już na tym etapie zoptymalizować działanie instalacji i tym samym zwiększyć uzyski energii.

Przygotowanie infrastruktury pod instalację na etapie budowy domu pozwala także na uproszczenie całego przedsięwzięcia i minimalizację kosztów budowy domowej elektrowni słonecznej. Z myślą o takich klientach, Columbus przygotował specjalną ofertę ułatwiającą zakup produktów OZE oraz przygotowanie domu pod instalację.

- Nowa oferta wynika z obserwacji rynku i wielu rozmów z klientami. Zauważyliśmy, że pojawiła się potrzeba dostosowania naszych usług do oczekiwań osób, które myślą o fotowoltaice i innych rozwiązaniach OZE, ale budowa ich domu nadal trwa lub dopiero jest w planie. Wiemy, co jest dla nich istotne i na tej podstawie zbudowaliśmy dedykowaną ofertę. Klient, podpisując z nami umowę, nie musi obawiać się, że cena paneli fotowoltaicznych wzrośnie, gdy jego dom będzie gotowy. Może być także spokojny o to, że zapewnimy mu najnowszą dostępną w naszej ofercie technologię produktu - tłumaczy Magdalena Meus, Dyrektor Relacji z Klientem w Columbus Energy S.A.

W ramach nowej usługi, Columbus oferuje wsparcie doradczo-projektowe, wykonanie projektu instalacji zoptymalizowanego pod kątem uzysków i estetyki oraz pełną dokumentację - od audytu po szczegółowy kosztorys i projekt instalacji. Jeśli klient zdecyduje się na proponowane rozwiązania i podpisze umowę zakupu, Columbus zapewnia gwarancję ceny, co oznacza, że przez cały okres współpracy ustalona wartość instalacji nie ulegnie zmianie. To bardzo istotne ze względu na wzrostową tendencję cen surowców oraz długotrwały proces budowy domu, który trwa średnio 2 lata.

Firma zapewnia także gwarancję technologiczną, co oznacza, że jeśli między terminem podpisania umowy a faktyczną datą montażu Columbus wprowadzi do oferty nowszą technologię urządzeń, klient otrzyma najnowsze dostępne produkty. 

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]

Komentarze (0)Napisz komentarz

Napisz swój komentarz

JUAOT
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]