WydarzeniaOpinie
REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

PGNiG Obrót Detaliczny rozszerzy współpracę z Polski Gaz TUW

  • 14 grudnia 2021 08:01
  • : : autor: AMC
Reklama

Już ponad 30 tysięcy klientów zdecydowało się na ubezpieczenie ochrony prawnej oferowane za pośrednictwem PGNiG Obrót Detaliczny. Produkt Doradca prawny – dostępny w ramach współpracy z ubezpieczycielem Polski Gaz TUW – od niedawna można również zakupić przez internet. Duże zainteresowanie ofertą ubezpieczeń powoduje, że oba podmioty planują uruchomienie nowego produktu z zakresu bezpieczeństwa osobistego w I kwartale 2022 r. - informuje spółka.

– Dodatkowa oferta w postaci różnych form ochrony ubezpieczeniowej cieszy się dużą popularnością wśród klientów PGNiG, którzy mogą tego typu usługi zakupić przy podpisaniu umowy na dostawy gazu ziemnego, albo dokupić je później. Ubezpieczenie ochrony prawnej stanowi realną pomoc dla dziesiątek tysięcy klientów, którzy uzyskują łatwy dostęp do porad, m.in. z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i konsumenckiego. To także przykład udanej synergii, którą uzyskujemy dzięki bliskiej współpracy podmiotów z naszej Grupy Kapitałowej – powiedział Robert Perkowski, wiceprezes PGNiG ds. operacyjnych.

W komunikacie czytamy, że klienci decydujący się na ubezpieczenie ochrony prawnej Doradca prawny od PGNiG Obrót Detaliczny najchętniej korzystają z porad w dziedzinie prawa cywilnego i rodzinnego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Najczęściej poruszanymi sprawami są reklamacje usług lub towarów oraz dziedziczenie i darowizny. W odpowiedzi na duże zainteresowanie ofertą i wygodę klientów PGNiG wprowadziło możliwość zawierania umowy ubezpieczenia przez internet, za pośrednictwem elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

– Chcemy w pełni wykorzystywać potencjał sprzedażowy i oferować klientom łatwy dostęp do rozwiązań ściśle dopasowanych do ich potrzeb. Wielkość sprzedaży ubezpieczenia ochrony prawnej potwierdza duże zainteresowanie tym produktem wśród określonych grup naszych klientów. Pomimo zawirowań związanych z pandemią udało nam się znacznie przekroczyć cele sprzedażowe. Z tego powodu tak dobra współpraca z Polski Gaz TUW zachęciła nas do podjęcia pracy nad uruchomieniem kolejnego produktu – zadeklarował Henryk Mucha, prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Biuro prasowe informuje, że nowy produkt ubezpieczeniowy znajdzie się w ofercie PGNiG Obrót Detaliczny w I kwartale 2022 roku. Będzie on skierowany do klienta indywidualnego gwarantując mu ochronę ubezpieczeniową w zakresie kradzieży przedmiotów osobistych, dokumentów i kart kredytowych, a także chroniąc go od nieuprawnionych transakcji. Dodatkowo ubezpieczenie ma obejmować m.in. sytuacje, gdy zakupiony przez internet towar z jakiś powodów nie zostanie dostarczony do klienta.

– Proponujemy produkt innowacyjny, zapewniający pierwsze w Polsce rozwiązania z obszaru consumer cyber w otoczeniu innych gwarancji dających poczucie bezpieczeństwa każdemu konsumentowi – podsumował Zygmunt Kostkiewicz, prezes Polski Gaz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Duże zainteresowanie ofertą ubezpieczeń powoduje, że na dalszym etapie współpracy oba podmioty nie wykluczają uruchomienia wspólnych produktów z zakresu ubezpieczeń na życie.

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]