REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

PKN ORLEN ponownie w gronie najlepszych pracodawców

  • 21 stycznia 2022 10:59
  • : : autor: AMC
Reklama

PKN ORLEN został uznany za czołowego pracodawcę przez ekspertów z Top Employers Institute. Już po raz jedenasty Koncern znalazł się w prestiżowym zestawieniu firm spełniających najwyższe światowe standardy w polityce personalnej. W rankingu wyróżniony został również ANWIL, spółka z Grupy ORLEN - czytamy w komunikacie prasowym.

Certyfikat Top Employer to wyróżnienie, które przyznawane jest wyłącznie na rok. Oznacza, że firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, dba o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników, daje im możliwości rozwoju, a także proponuje benefity. Żeby pozostać w gronie najlepszych pracodawców, firma musi pracować nad ciągłym rozwojem praktyk HR.

– Aby pozyskać najlepszych specjalistów z branży, musimy tworzyć środowisko pracy, w którym pracownicy mogą działać efektywnie i z zaangażowaniem. Dlatego nieprzerwalnie od jedenastu lat poddajemy się ocenie Top Employers Institute, aby mieć pewność, że oferowane przez nas warunki pracy oraz praktyki związane z zatrudnieniem spełniają najwyższe rynkowe standardy. Różnorodny wachlarz rozwiązań skoncentrowanych na rozwoju pracowników, szeroki pakiet benefitów dostosowany do indywidualnych potrzeb czy wdrażanie technologii wspomagających procesy HR, to tylko niektóre ze skutecznie realizowanych przez nas działań. Otrzymanie nagrody Top Employer jest wyróżnieniem i sukcesem wszystkich pracowników PKN ORLEN – mówi Wioletta Kandziak, dyrektor wykonawcza PKN ORLEN ds. Kadr.

Certyfikacja Top Employer jest corocznym badaniem, w którym bardzo wnikliwie oceniane są firmy z całego świata, a także ich praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kwestionariusz obejmuje 20 tematów, takich jak strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja. Metodologia dla wszystkich uczestników badania jest jedna, co gwarantuje, że certyfikowana organizacja oferuje najwyższe światowe standardy w obszarze HR.

W prestiżowym gronie najlepszych pracodawców po raz trzeci znalazł się również ANWIL, chemiczna spółka z Grupy ORLEN.

– W ANWILU prowadzona jest konsekwentna polityka kadrowa, której celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków pracy. Dotyczy to zarówno kwestii wynagradzania, ale też budowania odpowiedniego środowiska pracy, w którym liczą się jakość i bezpieczeństwo. Dbamy także o rozwój zawodowy oraz poszerzanie kompetencji. Wynika to nie tylko z odpowiedzialności, ale również troski o pracowników, którzy są najcenniejszym kapitałem firmy. Skuteczność i wysoki poziom naszych działań w tym zakresie potwierdzili trzeci już raz eksperci niezależnego instytutu, dzięki czemu ANWIL niezmiennie ma swoje miejsce w prestiżowym gronie najlepszych pracodawców w kraju – mówi Agnieszka Żyro, prezes ANWILU.

Top Employers Institute został założony ponad 30 lat temu i jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. W ramach programu certyfikowano i nagrodzono już ponad 1857 najlepszych pracodawców w 123 krajach na pięciu kontynentach.

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]