REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

ORLEN. Witaj w świecie piłkarskich emocji - kampania na miarę mistrzostw

  • 8 listopada 2022 10:32
  • Opracowała: AMC
Reklama

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to święto, które zawsze budzi wśród kibiców wiele emocji. „ORLEN. Witaj w świecie piłkarskich emocji” to najnowsza kampania promocyjna PKN ORLEN, Głównego Sponsora Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Jej motywem przewodnim są tzw. cieszynki, za pomocą których zawodnicy demonstrują kibicom radość po zdobytej bramce - czytamy w komunikacie.

- Te emocje i gesty radości są dobrze znane kibicom oglądającym mecze Reprezentacji. Niektóre z nich są już kultowe, jak np. „cieszynka” Krzysztofa Piątka „Pio, Pio, Pio”. W naszym kampanijnym spocie pokazujemy jak piłkarze i kibice wyrażają swoje sportowe emocje a wszystko dzieje się w tym przypadku na stacjach paliw ORLEN, bo jako firma wspieramy i sportowców, i klientów. Mamy też własną „cieszynkę”, nawiązującą do logo programu VITAY, zaprezentowaną w reklamie przez sprzedawcę ze stacji ORLEN – mówi Magdalena Cybula, dyrektor Biura Marketingu PKN ORLEN.

Na czas mundialu PKN ORLEN przygotował również specjalną ofertę Stop Cafe. Piłkarski zestaw kibica w atrakcyjnej cenie dostępny będzie na stacjach paliw ORLEN od 17 listopada do 18 grudnia br. Natomiast już teraz na klientów czekają wielkie piłkarskie emocje, czyli specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 5 dwuosobowych wyjazdów do Kataru na mecz Polaków. 

Kampania „ORLEN. Witaj w świecie piłkarskich emocji” obecna jest w telewizji, na platformach VOD, w prasie i Internecie. Zarówno w spocie reklamowym, jak i billboardzie sponsorskim, który emitowany będzie przy meczach mundialu, występują piłkarze reprezentacji Polski: Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Krzysztof Piątek, Arkadiusz Milik, Kamil Glik i Jan Bednarek. Kreację kampanii przygotowała agencja Artegence, a reżyserem spotu jest Filip Bartczak. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis.

PKN ORLEN jest największym mecenasem sportu w Polsce, wspierającym zarówno drużyny i zawodników na najwyższym profesjonalnym poziomie rywalizacji, jak również sport amatorski oraz rozwój sportowych talentów wśród dzieci i młodzieży.

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]