REKLAMA 1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x250 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP #1]

Pierwsze w historii wirtualne targi energii słonecznej

  • 10 kwietnia 2020 12:31
  • Autor: PARA
Reklama

Nowe czasy wymagają nowych rozwiązań. Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa nie tylko uderzyły w rynek targowy, ale również ograniczyły kontakty między firmami. Teraz pojawia się nowy pomysł: pierwsze wirtualne targi w branży OZE. 

Firma SolarEdge Technologies, światowy lider w zakresie technologii inteligentnej energii planuje zorganizować interaktywne, wirtualne targi energii słonecznej. Z uwagi na anulowanie wielu najważniejszych w branży targów, firma SolarEdge wprowadza wirtualne targi, podczas których społeczność skupiona wokół energii słonecznej będzie mogła zobaczyć i usłyszeć inne osoby oraz kontaktować się z nimi w sprawie najnowszych innowacji w dziedzinie inteligentnej energii, a także poznać najnowsze trendy branżowe, utrzymując jednocześnie dystans społeczny.

W ciągu tych 2-dniowych targów energii słonecznej, rozpoczynających się 15 czerwca 2020 r. firma SolarEdge zaprezentuje najnowsze inteligentne rozwiązania energetyczne dla domów i obiektów komercyjnych, korzystając z wirtualnego stoiska, zaproponuje osobiste spotkania ze swoim zespołem ekspertów i kierownictwem, zorganizuje internetowe wycieczki po laboratorium ze swojej centrali, a także udostępni sesje szkoleniowe i prezentacje prowadzone przez liderów technologicznych firmy. Instalatorzy i specjaliści z branży energii słonecznej będą mogli skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie firma SolarEdge zapewni na swoim stoisku. 

- Nieustannie poszukując kreatywnych rozwiązań w celu pokonania przeszkód, zarówno technologicznych, jak i utrudniających rozwój branży w obecnych okolicznościach, firma SolarEdge zdecydowała się wykorzystać swoją pozycję lidera w celu zapewnienia społeczności skupionej wokół energii słonecznej doskonałej okazji do zmobilizowania się w tym trudnym okresie – oświadczył Lior Handelsman, założyciel i wiceprezes firmy SolarEdge ds. marketingu i strategii produktowej. - Wierzymy, że w ramach procesu stabilizacji świat będzie lepiej rozumieć rosnącą potrzebę zbudowania odporniejszej sieci elektrycznej w oparciu o odnawialną energię. Oferując te innowacyjne i interaktywne targi energii słonecznej, mamy nadzieję, że pomożemy instalatorom w przygotowaniach do tej nowej przyszłości, a także w rozwoju ich firm. 

SolarEdge zajmuje się wieloma segmentami rynku energetycznego poprzez swoje rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaicznych, magazynowania, ładowania pojazdów elektrycznych, akumulatorów, UPS-ów i usług sieciowych. 

REKLAMA 740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA740x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]

Komentarze (0)Napisz komentarz

Napisz swój komentarz

VKCZJ
Mogą Cię zainteresować
REKLAMA 1110x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA1110x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM #1]